nieuwebannerlaatstenieuws

FC Oss in eigen huis onderuit tegen Jong Ajax

FC Oss heeft vrijdagavond niet kunnen winnen. In eigen huis verloren de Ossenaren met 1-2 van de beloften van Ajax. Jochem Jansen en Reinier Robbemond reageerden kort na de wedstrijd op de nederlaag.

FC Oss had de eerste 45 minuten weinig in te brengen tegen Jong Ajax. In de 14e minuut hadden de bezoekers een goede mogelijkheid op de 0-1, maar het schot ging in het zijnet. Via Acolatse kwam Jong Ajax alsnog op voorsprong in de 17e minuut: hij schoot de bal bekeken in de verre hoek: 0-1. De beste kansen vanuit onze ploeg kwamen van Bakx en Kamaci. In de 19e minuut schoot Istvan Bakx de bal uit een vrije trap rakelings naast en in de 30e minuut schoot Fatih Kamaci van dichtbij over. Direct na de rust werd de score verdubbeld: 0-2.

FC Oss deed vervolgens wél iets terug. In de 52e minuut gaf Damiano Schet een prima voorzet die voor de voeten van Fatih Kamaci belandde. De clubtopscorer bleef rustig en maakte er 1-2 van. In de 67e minuut keerde de wedstrijd verder in het voordeel van FC Oss. Ajacied Owusu haalde Kamaci onderuit en werd met een rode kaart van het veld gestuurd. Uit de daaropvolgende vrije trap schoot Zschusschen bijna de gelijkmaker binnen, maar Ajax-doelman Groothuizen redde uitstekend op zijn inzet. In de 75e minuut was FC Oss opnieuw dichtbij de gelijkmaker, maar na een fraaie combinatie met invaller Van Eijma schoot Bakx op de benen van de Ajax-goalie. 

Jochem Jansen reageerde teleurgesteld na de nederlaag: ‘’We gaven Ajax teveel ruimte en we dekten niet goed genoeg door. Gelukkig maakten we direct na de 0-2 de 1-2; wat ons weer terug in de wedstrijd bracht. Helaas hebben we ook na de rode kaart hier niet van kunnen profiteren.’’ Trainer Reinier Robbemond vond het een wedstrijd met twee gezichten: ‘’De eerste helft hadden we veel moeite om Ajax onder druk te zetten. Door een knullig moment in de opbouw werd het zelfs 0-2. We herpakten ons toch. Dan maak je 1-2 en heb je zelfs via Damiano Schet de kans op de 2-2. In de laatste fase wisten we het niet goed uit te spelen. Hier hadden we meer uit moeten halen. Zeker de eerste helft was onvoldoende. Het lukte ons niet om de wedstrijd naar ons toe te trekken,’’ sluit de oefenmeester af. 

huiskes fc oss poule

Nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor de supportersbrief en blijf op de hoogte van alle informatie over onze club!
Please wait

 

 • Jupiler League Schild logo op WIT
 • sportdirect logo yellowback RGB
 • VIlogo
 • GreenFields zonder PBTC diapositief
 • maaskantreizen
 • Allekabels Logo
 • pricewise
 • hoyhoy
 • Allesin1abonnement
 • telefoon nl
 • SKEPP