nieuwebannerlaatstenieuws

Willem II-huurling Ryan Sanusi volgend seizoen niet meer actief bij FC Oss

Ryan Sanusi (23) maakt volgend seizoen geen deel meer uit van onze selectie. De Belgische middenvelder van Willem II was de afgelopen twee jaar op huurbasis actief voor onze club, waarin hij 34 wedstrijden speelde en in totaal zes keer tot scoren kwam.

Onlangs kreeg Sanusi te horen dat zijn contract met Willem II niet zal worden verlengd. Onze club wilde de spelverdeler graag vastleggen, maar de middenvelder heeft ons te kennen gegeven sportief hogerop te willen. Waar Sanusi zijn loopbaan vervolgt, is vooralsnog onbekend. Uiteraard bedanken we Ryan voor twee seizoenen bij onze club!

huiskes fc oss poule

Nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor de supportersbrief en blijf op de hoogte van alle informatie over onze club!
Please wait

 

 • Jupiler League Schild logo op WIT
 • sportdirect logo yellowback RGB
 • VIlogo
 • GreenFields zonder PBTC diapositief
 • maaskantreizen
 • Allekabels Logo
 • pricewise
 • hoyhoy
 • Allesin1abonnement
 • telefoon nl
 • SKEPP