nieuwebannerlaatstenieuws

Ossenaar Aram Pusters maakt overstap van sv TOP naar FC Oss

Onze selectie voor het seizoen 2015-2016 krijgt steeds meer vorm. Vanochtend werd bekend gemaakt dat Aram Pusters deze zomer de overstap maakt van sv TOP naar FC Oss. De 22-jarige verdediger is een geboren Ossenaar en zal volgend seizoen op amateurbasis uitkomen voor onze club.

Pusters doorliep de jeugdopleiding van FC Oss en speelde de afgelopen vier seizoenen voor het succesvolle eerste elftal van sv TOP. Vorig seizoen promoveerde Pusters met zijn club naar de Hoofdklasse waarin ze zich dit jaar gemakkelijk wisten te handhaven. Eerder werd al bekend dat ook Stijn Rambach deze zomer de overstap maakt van sv TOP naar FC Oss.

Directeur Peter Bijvelds: “We geven Aram de kans om zich bij ons te bewijzen. Hij is een talentvolle, Osse voetballer. Ik ben erg benieuwd hoe hij zich bij ons gaat ontwikkelen.”

Pusters zelf is blij met zijn overstap: “FC Oss geeft mij de kans om in de Jupiler League te spelen. Het is aan mij om die kans met beide handen te grijpen. Ik heb er enorm veel zin in.”

huiskes fc oss poule

Nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor de supportersbrief en blijf op de hoogte van alle informatie over onze club!
Please wait

 

 • Jupiler League Schild logo op WIT
 • sportdirect logo yellowback RGB
 • VIlogo
 • GreenFields zonder PBTC diapositief
 • maaskantreizen
 • Allekabels Logo
 • pricewise
 • hoyhoy
 • Allesin1abonnement
 • telefoon nl
 • SKEPP