bannerlaatstenieuwsnov

Huseyin Dogan kan niet wachten

“Huseyin is absoluut een meerwaarde voor ons elftal. Hij combineert een fijne techniek met een enorme drive. Een intelligente speler. Aan hem de schone taak te laten zien wat-ie in huis heeft”, aldus Peter Bijvelds na het vastleggen van Huseyin Dogan. Helaas heeft de middenvelder nog weinig van zijn kunsten tentoon kunnen stellen. Een blessure – opgelopen in de voorbereiding – gooide roet in het eten. Hijzelf en de technische staf zijn voorzichtig.

“Ik speel liever 30 goede wedstrijden dan 36 halve, omdat ik nog niet helemaal fit zou zijn”, laat Dogan weten. De 23-jarige middenvelder bijt op z’n lip, want het liefst speelt hij volle bak mee. Gelukkig vertelt een stemmetje hem dat hij zijn geduld moet bewaren. “Ik sta te popelen.”

Invalbeurten
Lang kan het niet meer duren, want Dogan kwam tegen Telstar en FC Dordrecht al binnen de lijnen. Opgeteld 35 minuten. Ondanks de geringe tijd maakte hij daarin indruk. Een vrije trap op de paal, een subtiel balletje achter zijn standbeen en de manier waarop hij duels aangaat; het verraadt zijn kwaliteiten. “Hier mag het publiek nog meer van verwachten. Ik speel het liefst met de punt naar voren, maar verdedigend doe ik ook m’n werk. Ik ben niet vies van afjagen en ballen veroveren.”

Keuzes voor de trainer
Als-ie honderd procent fit is, heeft Klaas Wels er een luxeprobleem bij. De trainer kan er maar elf opstellen en het huidige middenveld draait als een tierelier. Dogan bekommerd zich niet om zijn positie. “Ik heb niet het idee dat ik door de goede teamprestaties tot nu toe buiten de boot val. Het is logisch dat ik rustig aan op moet bouwen.”

Warm nest
Ondanks dat-ie nog niet alles speelt, loopt Dogan met een flinke grijns op de club rond. Hij voelt zich zichtbaar thuis. “Dat komt omdat iedereen mij het gevoel geeft dat ik hier hoor. Het motiveert me om dat terug te betalen. Ik voel me bevoorrecht om voetballer te mogen zijn, ook voor FC Oss. Sommige mensen zullen denken dat ik hoger kan spelen, maar ik vertrouw in Gods plan. Ik ben blij hier te zijn.”

huiskes fc oss poule

Nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor de supportersbrief en blijf op de hoogte van alle informatie over onze club!
Please wait

 

  • Jupiler League Schild logo op WIT
  • sportdirect logo yellowback RGB
  • VIlogo
  • GreenFields zonder PBTC diapositief
  • maaskantreizen
  • Allekabels Logo
  • pricewise
  • hoyhoy
  • Allesin1abonnement
  • telefoon nl